Zelfstandig monteur elektro gezocht!

Op zoek naar een (nieuwe) uitdaging in een jong en groeiend installatiebedrijf? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Wie zijn wij? Rotech Elektro is een jong en enthousiast bedrijf met ruime ervaring en kennis in de elektrotechnische branche. Wij staan voor kwaliteit in montage, service en onderhoud van alle elektrische installaties. Om de huidige groei door te zetten, zijn wij op zoek naar uitbreiding van ons team.

Waar zijn wij naar op zoek? Wij zoeken een elektro monteur met een afgeronde elektrotechniek opleiding op MBO 3-4 niveau. Je bent flexibel, kan zelfstandig te werk gaan, maar bent daarnaast ook een echte teamplayer die goed kan samenwerken. Als onderdeel van ons team ga je zelfstandig of samen met collega’s aan het werk in zowel de publieke als de zakelijke sector. Hierbij verricht je verschillende werkzaamheden aan elektrotechnische en beveiliging installaties. Variërend van onderhoud tot aan de aanleg van volledig nieuwe installaties. Minimaal 3-5 jaar ervaring als allround elektro monteur is een pré.

Functie-eisen zelfstandig elektromonteur:

  • • Je weet van aanpakken.
  • • MBO 3-4 werk en denk niveau.
  • • Ervaring als all-round elektro monteur .
  • • Je bent communicatief vaardig, oplossingsgericht, stressbestendig en klantgericht.
  • • Je beschikt over goede spreek- en schrijfvaardigheid in de Nederlandse taal.
  • • Je bent in het bezit van V.C.A. en Rijbewijs B.

Wat bieden we:

  • • Een flexibele en variërende baan met leuke collega’s en klanten.
  • • Werken in een klein team in een gezond en groeiend bedrijf.
  • • Salaris overeenkomstig met functie, ervaring en/of opleiding.

Solliciteren of benieuwd naar de functie? Ben je woonachtig in de omgeving van Waspik en kom je graag ons team versterken? Stuur dan snel je motivatie en CV op naar onderstaand adres. Wil je graag meer weten aan de hand van deze vacature, schroom dan niet om even te bellen!

Vacature Rotech